EK1011 EK1011
  • 16-10-2017
  • Mathematics
contestada

Tony spent $11.52 for some pens that were on sale for $.72 each how many pens did Tony bye

Respuesta :

lanenachula869
lanenachula869 lanenachula869
  • 16-10-2017
he will bye 16 pens hope that helps u
Answer Link

Otras preguntas

id deceit a synonym or antonym
show work and simplify the equation
In Plant cells, what does the vacuole do?
simply the following: (HELP!)the square root of( 50x^4 times y^3 times z^6)
package of 18trading cards for ​$4.86Use pencil and paper. Explain how you can tell that the unit price per card is less than​ $1. What is the unit price per​ c
a consumer can also be considered a a. herbivore b. autotroph c. heterotroph d. primary producer
a parallelogram has a base of 9 units and an area of 12 units what is the height of the parallelogram
Help me with 1,2,3 :)
Describe the plot of the first chapter of The Great Gatsby. In your description, include how the setting affects the plot. Use examples from the text to support
Cleveland population 431,369 Denver population 610,345 Memphis population 676,640 What is the value of the digit 7 in the population of Memphis? What is the